TOURNAMENTS

Turnieje, w których uczestniczyło Astro Disco: (AA = Akademia, +AA = dwa składy)


91. GOSiR CUP - Dopiewo (28-29.01.2017 AA)
90. Winter Unleashed - Poznań (14-15.01.2017)
89. NPUL #2 - Cekcyn (17.12 +AA)
88. Mistrzostwa Polski Mixed - Poznań (17-18.09.2016)
87. Sandslash - Dędbki (19-21.08.2016)
86. Ależ Talerz - Płock (13-14.08.2016)
85. Warzka - Wawrzkowizna (1-3.07.2016)
84. Obrona Wzgórza - Chełmno (25-26.06.2016)
83. II Plażowe Mistrzostwa Polski - Gdańsk (11-12.06.2016)
82. Mazurski Klimat - Szczytno (19-20.03.2016)
81. Halowe Mistrzostwa Polski II Ligi - Bydgoszcz (12.03.2016)
80. PLU#2 – Jeżewo (06.03.2016)
79. PLU#1 – Jeżewo (21.02.2016)
78. Kwalifikacje do Halowych Mistrzostw Polski 2016 - Mogilno (06.02.2016)
77. GOSIR Cup – Dopiewo (16-17.01.2016)
76. Mistrzostwa Polski Open/Women (OPEN) – Kraków (15-16.08.2015)
75. Warzka - Bełchatów (04-05.07.2015)
74. Obrona wzgórza – Chełmno (27-28.06.2015)
73. I Mistrzostwa Polski w Plażowym Ultimate – Gdańsk (20-21.06.2015)
72. Mistrzostwa Polski Mixed – Łódź (13-14.09.2014)
71. Mistrzostwa Polski Open/Women (OPEN) – Świecie (12-13.07.2014)
70. Rising Polish Open Turnament (OPEN) – Opalenica (10-11.05.2014)
69. Spirit on Ice 2014 - Sosnowiec (22-23.02.2014)
68. NPUL#10 - Cekcyn (15.02.2014)
67. Kwalifikacje do Halowych Mistrzostw Polski 2014 - Cekcyn (18.01.2014)
66. Winter Unleashed 2014 - Murowana Goślina (11-12.01.2014)
65. NPUL#9 - Cekcyn (21.12.2013)
64. Goats Cup 2013 - Mogilno (14-15.12.2013)
63. Mistrzostwa Polski Mixed 2013 - Opalenica (5-6.10.2013)
62. Miesiąc Przed 2013 - Prażmowo (7-8.09.2013)
61. Sandslash 2013 - Dębki (16-18.08.2013)
60. Warzka 2013 - Bełchatów (27-28.07.2013)
59. Mistrzostwa Polski OPEN 2013 - Kraśnik (20-21.07.2013)
58. Halowe Mistrzostwa Polski 2013 - Bełchatów (2-3.03.2013)
57. Spirit on Ice 2013 - Sosnowiec (23-24.02.2013)
56. Kwalifikacje do Halowych Mistrzostw Polski 2013 - Grudziądz (3.02.2013)
55. NPUL #8 – Świecie (15.12.2012)
54. Frisbee Kołem Się Toczy 2012 - Koło (1-2.12.2012)
53. NPUL #7 –Solec Kujawski (18.11.2012)
52. Mistrzostwa Polski 2012 - Wrocław (6-7.10.2012)
51. Sandslash 2012 - Dębki (24-26.08.2012)
50. Uuu Haa 2012 - Chełmno (28-29.07.2012)
49. BBC 2012 - Gdańsk (14-15.07.2012)
48. Warzka 2012 - Bełchatów (30.06-01.07.2012)
47. Goats Cup 2012 - Mogilno (9-10.06.2012)
46. Halowe Mistrzostwa Polski 2012 - Kraśnik (17-18.03.2012)
45. Spirit on Ice 2012 - Sosnowiec (25-26.02.2012)
44. Frisbee Kołem Się Toczy 2011 – Koło (15-16.10.2011)
43. Mistrzostwa Polski 2011 - Warszawa (17-18.09.2011)
42. Uuu Haa 2011 - Chełmno (9-10.07.2011)
41. Goats Cup 2011 – Mogilno (21-22.05.2011)
40. Spirit on Ice 2011 - Sosnowiec (19-20.02.2011)
39. Frisbee Kołem Się Toczy 2010 - Koło (17-18.10.2010)
38. Mistrzostwa Polski 2010 – Sosnowiec (19-20.09.2010)
37. NPUL#6 – Chełmno (5.09.2010)
36. Sandslash 2010 - Dębki (20-22.08.2010)
35. Martynka 2010 - Brodnica (29-30.05.2010)
34. Goats Cup 2010 – Mogilno (15-16.05.2010)
33. NPUL#5 - Bydgoszcz (14.03.2010)
32.Trzemeszno event - Trzemeszno (6-7.03.2010)
31. Spirit on Ice 2010 - Sosnowiec (20-21.02.2010)
30. NPUL#4 - Bydgoszcz (30.01.2010)
29. NPUL#3 - Bydgoszcz (10.01.2010)
28. 3 Königs Turnier 2010 - Berlin – Niemcy (02-03.01.2010)
27. NPUL#2 - Bydgoszcz (13.12.2009)
26. Józbee 2009 - Warszawa (28-29.11.2009)
25. UUU HAA 2009 - Chełmno (14-15.11.2009)
24. North Poland Ultimate League Inauguration - Bydgoszcz (31.10.2009)
23. Frisbee Kołem Się Toczy 2009 - Koło (17-18.10.2009)
22. Poland Ultimate Championchips 2009 - Warszawa (03-04.10.2009)
21. Poznań Unleashed 2009 - (12-13.09.2009)
20. Sandslash Dębki 2009 - (29-30.08.2009)
19. Masz Babo Placek 2009 - Warszawa (27-28.06.2009)
18. Lemon Cup 2009 - Sosnowiec (13-14.06.2009)
17. Spring Lube 2009 - Wrocław (16-17.05.2009)
16. ZielonoMi 2009 – Warszawa (18-19.04.2009)
15. UltiFreeze 2009 - Wilno - Litwa (14-15.02.2009)
14. 3 Königs Turnier 2009 - Berlin - Niemcy (3-4.01.2008)
13. Józbee 2008 - Warszawa (13-14.12.2008)
12. Frisbee Kołem Toczy Się 2008 – Koło (18-19.10.2008)
11. Poznań Unleashed 2008 – Poznań (13-14.09.2008)
10. Sandslash Dębki 2008 – Dębki (26-27.07.2008)
9. Lemon Cup 2008 - Sosnowiec (14-15.06.2008)
8. Hallunken Ultimate Turnier - Halle - Niemcy (7-8.06.2008)
7. Spring Lube 2008 - Wrocław (24-25.05.2008)
6. BUM Berlin Utimate Mitte 2008 - Berlin - Niemcy (10-12.05.2008)
5. Intergalactic Cup 2008 - Bydgoszcz (14-16.03.2008)
4. Spirit On Ice 2008 - Sosnowiec (23-24.02.2008)
3. Poznań Unleashed 2007 – Poznań (8-9.09.2007)
2. Lemon Cup 2007 - Sosnowiec (9-10.06.2007)
1. TIT 2007 - Trzemeszno Indoor Tournament


© Mikołaj Kamiński